Nasz zespół


Lek. dent. AGNIESZKA JARZĄBEK
Specjalista Ortodonta

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończyłam studia z wyróżnieniem. W 2008 roku rozpoczęłam specjalizację z ortodoncji w Poradni Ortodoncji Specjalistycznego Centrum Stomatologicznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2013 roku uzyskałam tytuł specjalisty ortodonty. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W latach 2010-2013 prowadziłam zajęcia dydaktyczne z ortodoncji z IV I V rokiem Oddziału Stomatologicznego. Stale podnoszę swoją wiedzę i kwalifikację zawodowe uczestnicząc w wielu kursach ortodontycznych i konferencjach naukowych- szkoleniowych.
Lek. dent. MONIKA SOBOCIŃSKA- GOJTOWSKA
Specjalista Ortodonta

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2011 roku rozpoczęłam specjalizację z ortodoncji w Poradni Ortodoncji Specjalistycznego Centrum Stomatologicznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016 roku uzyskałam tytuł specjalisty ortodonty. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W latach 2014-2015 roku prowadziłam zajęcia dydaktyczne z ortodoncji z IV rokiem Oddziału Stomatologicznego. Ukończyłam liczne kursy ortodontyczne i szkolenia.
Lek. stom. MACIEJ JARZĄBEK
Dni przyjęć: Poniedziałek, Środa, Piątek

Maciej Jarząbek to absolwent Wydziału Lekarskiego II Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu z 2002 r. Staż podyplomowy w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, do 2005 roku asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej GUM, autor, współautor i prelegent referatów prac z zakresu stomatologii zachowawczej. Uczestnik zagranicznych programów badawczych z zakres stomatologii we współpracy z Vrije Universiteit Brussel. Od 2005 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Stomatologiczną, zajmuje się leczeniem endodontycznym, chirurgią endodontyczną, implantologią, protetyką oraz stomatologią estetyczną. Posiada duże doświadczenie w pracy z mikroskopem zabiegowym. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, by sprostać wymaganiom nowoczesnej medycyny i stomatologii. Prywatnie pasjonat sportów strzeleckich, były medalista Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Polski we wioślarstwie, pływaniu, koszykówce oraz lekkiej atletyce podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i AM w Poznaniu.
Lek. stom. AGNIESZKA GOLA

Agnieszka Gola- Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z mikroskopem zabiegowym oraz z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej. W latach 2007-2015 zdobywałam doświadczenie zawodowe z zakresu ortodoncji pracując w Specjalistycznym Gabinecie Ortodontycznym w Gdyni i w Gdańsku. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Obecnie stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach ortodontycznych. Prywatnie, chętnie spędzam aktywnie wolny czas z rodziną oraz amatorsko uprawiam takie sporty jak kolarstwo, bieganie czy nurkowanie głębinowe.

Kontakt

Adres i godziny otwarcia

  • Adres: Kossaka 2 lok. 5, 83-000 Pruszcz Gdanski
  • Telefon: 517-189-809
  • Email: kontakt@orto-klinika.pl

Lokalizacja